Jak pasty wybielające wpływają na uzębienie

Jak pasty wybielające wpływają na uzębienie

Jak pasty wybielające wpływają na uzębienie

Każdy chciałby mieć uśmiech, jak największe gwiazdy. Piękny hollywoodzki uśmiech oczarowuje każdego. Jednak regularne szczotkowanie zębów nie zapewni śnieżnobiałego uśmiechu. Warto jest pomyśleć nad metodami wybielania.

Wybielające pasty do zębów

Najłatwiejszą metodą na wybielenie zębów jest pasta wybielająca. Zwykła nie da takich samych efektów. Jednak czy jest to prawda? Po części tak. Takie pasty charakteryzują się składnikami bazującymi na właściwościach ściernych. Głównie w ich składzie można zobaczyć sodę oczyszczoną, krzemionkę, czy węgiel leczniczy. Po jakimś czasie można zobaczyć zdumiewające efekty. Kolor zębów faktycznie będzie bielszy, lecz niestety kosztem szkliwa. Używanie takich past niszczy zęby.

Stomatologia estetyczna

Chcąc wybielić zęby w bezpieczny sposób, trzeba się udać do stomatologa. Pomoże on poprawić uśmiech. Taki dział nazywa się stomatologią estetyczną. Jest kilka sposobów na wybielenie zębów. Można to zrobić od razu u stomatologa lub przeprowadzić całe wybielanie w domu. Najlepiej zapytać się na miejscu, które wybielanie byłoby skuteczniejsze. Duża część osób woli jednak wybielanie gabinetowe. Dlaczego? Trwa ono 30 minut i jest robione przez stomatologa. Natomiast wybielanie domowe trwa od dwóch do nawet 4 tygodni. Lekarz przygotowuje specjalne nakładki pobierając odcisk zgryzu. W nim jest umieszczony specjalny żel wybielający. Przed tą metodą niezbędne jest usunięcie wszystkich ubytków.

SOCIAL MEDIA:

Drodzy Pacjenci 

Zgodnie z Państwa sugestiami pod jednym z ostatnich postów informujemy, że od 14.04.2020r. zaczynamy pełnić dyżury stomatologiczne we wszystkich lokalizacjach GCS  

10.04.2020r. (piątek) będzie czynna rejestracja w godzinach 10:00-16:00 pod numerem telefonu 58 692 64 89.

U nas uzyskasz pomoc stomatologiczną w przypadku:

Złamania zęba
Ostrego Bólu zęba
Ropnia
Opuchlizny
Urazu zęba

Informacja dla Pacjentów

📍 Rejestracja telefoniczna ☎️ pod numerami telefonu 58 692 64 89 , 58 661 88 08, 782 282 703 oraz mailowa pod adresem kontakt@gdanskiecentrumstomatologiczne.pl
📍 Na umówioną wizytę prosimy o przychodzenie do gabinetu bez osób towarzyszących. Obostrzenia nie dotyczą osób niepełnoletnich oraz niepełnosprawnych.
📍 Prosimy, aby przychodzić na umówione wizyty punktualnie w celu uniknięcia zgromadzeń w poczekalni.
📍 Zachęcamy do płatności kartą.

Na już potrzebna ekstrakcja (usunięcie) zęba ?
Specjalnie dla Was posiadamy wiele terminów na wizytę w naszym oddziale w Gdyni !
Umów się już dziś !

Tel. 58 661 88 08

Nasze Rejestratorki, postarają się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania !