Podstawowe zalety implantów

Podstawowe zalety implantów

Podstawowe zalety implantów

W dzisiejszych czasach implanty zębowe są doskonałym rozwiązaniem dla osób, które utraciły swoje zęby. Możemy zdecydować się na pojedyncze implanty lub wymianę wszystkich zębów. Dzięki wykorzystaniu najnowszej technologii implanty można wszczepić nawet w miejsca zębów, które wypadły już dawno temu.

Implanty to przede wszystkim  bezpieczne rozwiązanie, które jest przeprowadzane z użyciem miejscowego znieczulenia. Jedną z największych zalet implantów zębowych jest zapobieganie zanikowi kości, z którą bardzo często mamy do czynienia w czasie braku uzębienia. Tytanowy implant powoduje, że pozostałe zęby się nie pochylają i nie rozsuwają.

Tytanowy implant doskonale zrasta się z kością i nie wywołuje również reakcji alergicznych. Dodatkowo implanty są odporne na próchnicę,  która w większości przypadków jest powodem utraty zębów. Dzieje się tak, ponieważ tytan jest odporny na kwasy, które niszczą tylko naturalne szkliwo.

Implanty są trwałe i wygodne, dlatego doskonale sprawdzają się u osób w każdym wieku. Ich największą zaletą jest zdecydowanie komfort i estetyka, która pozwala na swobodne uśmiechanie się i nie odczuwanie skrępowania.

SOCIAL MEDIA:

Na już potrzebna ekstrakcja (usunięcie) zęba ?
Specjalnie dla Was posiadamy wiele terminów na wizytę w naszym oddziale w Gdyni !
Umów się już dziś !

Tel. 58 661 88 08

Nasze Rejestratorki, postarają się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania !