Icon – leczenie próchnicy bez borowania

Icon – leczenie próchnicy bez borowania

Próchnica zębów jest powszechnym problemem dzisiejszej Polski. Wysokocukrowa dieta uzależnia najmłodszych obywateli, a następnie zbiera żniwo w gabinetach stomatologicznych. W ostatnich latach pojawiła się zupełnie nowa metoda leczenia zębów. Icon zadziwia swą skutecznością, z jaką rozprawia się z chorobami zębów.

Bez borowania

Największym atutem metody Icon jest brak borowania. Bez hałasu i swądu przepalanej zębiny. Nie wymaga żadnego znieczulenia. Zupełnie nowa jakość zabiegu. Wrażenia godne XXI wieku.

Dziecko u dentysty

Najmłodsi pacjenci przestają się bać gabinetów stomatologicznych. Metoda Icon poza tym, że jest skuteczna, jest też bezbolesna. Dzieci przestają kojarzyć dentystę z cierpieniem. Wizytę traktują neutralnie.

Szybkie efekty

Skuteczność Icon jest zadziwiająco wysoka. Innowacyjny preparat potrafi zahamować wczesne fazy próchnicy i zlikwidować nieestetyczne przebarwienia szkliwa.

 

Tagi:
SOCIAL MEDIA:

Drodzy Pacjenci 

Zgodnie z Państwa sugestiami pod jednym z ostatnich postów informujemy, że od 14.04.2020r. zaczynamy pełnić dyżury stomatologiczne we wszystkich lokalizacjach GCS  

10.04.2020r. (piątek) będzie czynna rejestracja w godzinach 10:00-16:00 pod numerem telefonu 58 692 64 89.

U nas uzyskasz pomoc stomatologiczną w przypadku:

Złamania zęba
Ostrego Bólu zęba
Ropnia
Opuchlizny
Urazu zęba

Informacja dla Pacjentów

📍 Rejestracja telefoniczna ☎️ pod numerami telefonu 58 692 64 89 , 58 661 88 08, 782 282 703 oraz mailowa pod adresem kontakt@gdanskiecentrumstomatologiczne.pl
📍 Na umówioną wizytę prosimy o przychodzenie do gabinetu bez osób towarzyszących. Obostrzenia nie dotyczą osób niepełnoletnich oraz niepełnosprawnych.
📍 Prosimy, aby przychodzić na umówione wizyty punktualnie w celu uniknięcia zgromadzeń w poczekalni.
📍 Zachęcamy do płatności kartą.

Na już potrzebna ekstrakcja (usunięcie) zęba ?
Specjalnie dla Was posiadamy wiele terminów na wizytę w naszym oddziale w Gdyni !
Umów się już dziś !

Tel. 58 661 88 08

Nasze Rejestratorki, postarają się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania !