Naturalny wygląd licówek kluczem do zadowolenia pacjentów?

licówki

Naturalny wygląd licówek kluczem do zadowolenia pacjentów?

Uśmiech zalicza się do tych elementów, które istotnie wpływają na wygląd człowieka. Dlatego bez wątpliwości, zęby są częścią ciała wymagającą dużo uwagi.

Kolor oraz układ zębów w dużym stopniu uzależniony jest od genów, jednak nie tylko. Różne sytuacje w życiu oraz czynniki sprawiają, że kolor i stan zębów znacznie się pogarsza.

Gdańskie Centrum Stomatologiczne jest miejscem, w którym pomagamy w osiągnięciu wymarzonego i naturalnie wyglądającego uśmiechu!

Jednym z zabiegów zaliczających się do grupy tych, polepszających walory estetyczne zębów, jest zakładanie licówek na zęby.

Czym są licówki?

Licówkami nazywa się niezwykle cienkie, porcelanowe  lub kompozytowe płatki, zamieszczane na naturalnych zębach pacjentów. Zabieg wykonywany jest jedynie na przedniej części zębów.

Często można spotkać się z sytuacją, że w różnym świetle, licówki wyglądają nienaturalnie. W naszym gabinecie gwarantujemy, że wiedza naszych specjalistów oraz jakość licówek pozwalają na najwyższej jakości wykonanie zabiegu.

Wiąże się to z osiągnięciem oczekiwanego przez pacjentów pięknego, oddającego prawdziwie, naturalny wygląd zębów.

W jakich sytuacjach warto zdecydować się na licówki?

Niwelowanie szpar między zębami, to jedna z zalet licówek. Bez długotrwałego leczenia ortodontycznego, można uzyskać uśmiech, bez szpecących przerw między zębami.

Zdarza się, że przyczyną nieestetycznego wyglądu zębów są przebarwienia wywołane zażywaniem niektórych leków. Licówki pozwalają na zakrycie niedoskonałości i nadanie zębom pięknego, zdrowego wyglądu.

W naszym gabinecie liczy się zadowolenie klientów, dlatego dbamy o każdy szczegół.

Piękny uśmiech pacjentów przynosi nam największą satysfakcję!

Na już potrzebna ekstrakcja (usunięcie) zęba ?
Specjalnie dla Was posiadamy wiele terminów na wizytę w naszym oddziale w Gdyni !
Umów się już dziś !

Tel. 58 661 88 08

Nasze Rejestratorki, postarają się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania !